PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA arrow SPORT WĘDKARSKI arrow KOLEGIUM SĘDZIOWSKIE
Advertisement
KOLEGIUM SĘDZIOWSKIE
Kolegium Sędziowskie przy Okręgowym Kapitanacie Sportu informuje Drukuj
piątek, 04 styczeń 2019
ImageKolegium Sędziowskie przy Okręgowym Kapitanacie Sportu informuje, że szkolenia i weryfikacje sędziów dyscyplin wędkarskich, które odbędą się wiosną 2019 r. będą odbywały się według nowych Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW, które obowiązują od dnia 1 stycznia 2019 r.

Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW...KLIK….

Jednocześnie przypominamy, że koła proszone są o przesłanie na piśmie zgłoszenia sędziów chcących uczestniczyć w szkoleniu lub weryfikacji  – w terminie do 28 lutego 2019 r.
 
Weryfikacja sędziów w dyscyplinach wędkarskich-podziękowanie Drukuj
poniedziałek, 05 grudzień 2016
Image  Zarząd koła nr 59 "Costerina" w Kościerzynie w dniu 2 grudnia 2016r zorganizował weryfikację sędziów w dyscyplinach wędkarskich. Szeroką i bogatą wiedzę oraz, najnowsze aktualizacje w sporcie wędkarskim przekazali koledzy z kolegium sędziowskiego Adam Cimek, Antoni Warnicki oraz wiceprezes d/s sportu Andrzej Rzędowski. W/w kolegom zarząd koła składa serdeczne podziękowania.
W weryfikacji udział wzięły koła z Lubiany, Lipusza, Brus, Sierakowic i Kościerzyny.


 
Szkolenie sędziów dyscyplin wędkarskich w Starogardzie Gdańskim Drukuj
środa, 09 listopad 2016
ImageDzięki zaangażowaniu Prezesa koła PZW Nr 69 Stanisława Kubkowskiego, radnego oraz uprzejmości  Prezydenta Miasta Starogard  Gdański Pana Janusza Stankowiaka w dostojnej Sali Sesyjnej Urzędu Miasta odbyło się szkolenie sędziów i kandydatów na sędziów dyscyplin wędkarskich. Szkolenie umożliwiło utrzymanie dotychczasowej licencji, podniesienie uprawnień do klasy okręgowej oraz pozyskanie nowych sędziów klasy podstawowej.
Czytaj całość...
 
Komunikat w sprawie weryfikacji sędziów w dyscyplinach wędkarskich 2016 Drukuj
sobota, 15 październik 2016
Image
 
 
 
 
 
Okręgowe Kolegium Sędziowskie PZW zwraca się Drukuj
poniedziałek, 15 luty 2016
Image   Okręgowe Kolegium Sędziowskie PZW zwraca się z prośbą do Prezesów Kół o spowodowanie dostarczenia do biura ZO PZW w Gdańsku zaległych protokołów + zestawień wyników z zawodów sportowych organizowanych w 2015 r. Przypomina się, że obowiązkiem koła jest złożenie dokumentacji w Zarządzie Okręgu do dwóch tygodni po zawodach.

Henryk Lademan
Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego