PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
Advertisement
Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Z wędką blisko natury" 2006r. Drukuj
poniedziałek, 29 maj 2006

Komisja ds. młodzieży przy Okręgu PZW Gdańsk ogłasza wyniki konkursu:

Jakość i ilość nadesłanych prac przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!!! Prace plastyczne wykonane różnymi technikami, bardzo dużo nadesłaliście zdjęć. Tak jak w kategorii plastyka granicą Waszych możliwości była tylko Wasza wyobraźnia, tak w kategorii fotografia było już gorzej. Ale myślimy, że w następnych edycjach konkursu będzie już tylko lepiej!!!

 

Opiekunowie tych wszystkich młodych ludzi zasłużyli na medal!  

Kategoria plastyka:
Grupa wiekowa do lat 16:

I miejsce - praca pt. "LUDZIE" Maria Banaś, Klasa II Gimnazjum Nr 15 Gdańsk Żabianka

II miejsce - praca pt. Zmierzch nad jeziorem" Mateusz Rott  II klasa  Publicznego Gimnazjum im. MDL w Pucku

III miejsce - praca pt. "Z wędką blisko natury"  Łukasz Lubiński  14 lat  Kościerzyna

IV miejsce - praca pt. "Samotny" - Eunika Płotka II klasa Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie

V miejsce - praca pt. MŁYN" SARA KWIEK klasa III Publiczne Gimnazjum im. MDL w Pucku
VI miejsce - praca pt. "Zachód Słońca" Martyna Miler  klasa III E Publiczne Gimnazjum im. MDL w Pucku

Kategoria plastyka:
Grupa wiekowa do lat 12:
I miejsce - praca pt. "Samotny żagiel"  PIOTR  KAŁUŻA  lat 9, Klub Garnizonowy Hel
II miejsce -  ALEKSANDRA HAŁAS  lat 12  Smętowo
III miejsce - praca pt. "Łabędzi świat" ROKSANA OSTROWSKA  lat 8,  Klub Garnizonowy Hel
IV miejsce - praca pt. "Późne popołudnie nad jeziorem" Joanna Krause lat 11  Puck
V  miejsce - praca pt. Podwodny Świat" Rysiu Szyc 8 lat   Dziemiany
VI miejsce - praca pt. "Z parostatkiem w piękny rejs" Ewa Wojciechowska lat 6 Publiczne Przedszkole w Kokoszkowach

Prace wyróżnione, następujących autorów:
- "Ludzie, ryby, środowisko" Mateusz Paczkowski i Marcin Paczkowski  Kościerzyna
- praca bez tytułu - Marzena Labuda   Zespół Szkół Starzyno
- "Zarybianie stawu" Łukasz Gołuński Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim
- "Złote rybki" Natalia Padoł Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie

Kategoria fotografia - do 16 lat:
I miejsce – praca "Wiosna nadchodzi" Pałubicki Piotr lat 13, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka
II miejsce - praca "Toaleta poranna" Pałubicki Piotr lat 13, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka
II miejsce - praca "nad Martwą Wisłą" Świętek Dorota lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Prace wyróżnione, następujących autorów:
-praca bez tytułu - Hania Grot klasa IIIE, Publiczne Gimnazjum NR 2 w Żukowie im. Jana Heweliusza
83-330 Żukowo
-"Port rybacki w Helu" - Aleksandra Szynecka klasa IIIG, Publiczne Gimnazjum NR 2 w Żukowie im. Jana Heweliusza
83-330 Żukowo
- "Rozlewisko Wisły" - Sebastian Pilant lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka
- "Miejscówka III" - Sebastian Pilant lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

W kategorii fotografia do lat 12 nie było prac, które zasługiwałyby na ocenę.

Poniżej publikujemy prace nagrodzone i wyróżnione. Przedstawione tutaj zdjęcia prac całkowicie nie oddają piękna i nastroju orginałów. Ale już wkrótce będzie można podziwiać nagrodzone i wyróżnione prace w siedzibie ZO PZW Gdańsk ,przy ul Rajskiej 2 w Gdańsku.  Wszyscy wymienieni tutaj  twórcy otrzymają upominki.

Kategoria do 12 lat:

Image

I miejsce - praca pt. "Samotny żagiel" PIOTR KAŁUŻA lat 9, Klub Garnizonowy Hel

Image

II miejsce -  ALEKSANDRA HAŁAS  lat 12  Smętowo

Image

III miejsce - praca pt. "Łabędzi świat" ROKSANA OSTROWSKA  lat 8,  Klub Garnizonowy Hel

Image

IV miejsce - praca pt. "Późne popołudnie nad jeziorem" Joanna Krause lat 11  Puck

Image

V  miejsce - praca pt. Podwodny Świat" Rysiu Szyc 8 lat   Dziemiany

Image

VI miejsce - praca pt. "Z parostatkiem w piękny rejs" Ewa Wojciechowska lat 6 Publiczne Przedszkole w Kokoszkowach

Kategoria do 16 lat:

Image

I miejsce - praca pt. "LUDZIE" Maria Banaś, Klasa II Gimnazjum Nr 15 Gdańsk Żabianka

Image

II miejsce - praca pt. Zmierzch nad jeziorem" Mateusz Rott  II klasa  Publicznego Gimnazjum im. MDL w Pucku

Image

III miejsce - praca pt. "Z wędką blisko natury"  Łukasz Lubiński  14 lat  Kościerzyna

Image

IV miejsce - praca pt. "Samotny" - Eunika Płotka II klasa Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie

Image

V miejsce - praca pt. MŁYN" SARA KWIEK klasa III Publiczne Gimnazjum im. MDL w Pucku

Image

VI miejsce - praca pt. "Zachód Słońca" Martyna Miler  klasa III E Publiczne Gimnazjum im. MDL w Pucku

Image

 I miejsce – praca "Wiosna nadchodzi" Pałubicki Piotr lat 13, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

II miejsce - praca "Toaleta poranna" Pałubicki Piotr lat 13, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

II miejsce - praca "nad Martwą Wisłą" Świętek Dorota lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

-praca bez tytułu - Hania Grot klasa IIIE, Publiczne Gimnazjum NR 2 w Żukowie im. Jana Heweliusza

Image

"Port rybacki w Helu" - Aleksandra Szynecka klasa IIIG, Publiczne Gimnazjum NR 2 w Żukowie im. Jana Heweliusza

Image

"Rozlewisko Wisły" - Sebastian Pilant lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

"Miejscówka III" - Sebastian Pilant lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

"Ludzie, ryby, środowisko" Mateusz Paczkowski i Marcin Paczkowski  Kościerzyna

Image

"Ludzie, ryby, środowisko" Mateusz Paczkowski i Marcin Paczkowski  Kościerzyna

Image

praca bez tytułu - Marzena Labuda   Zespół Szkół Starzyno

Image

"Zarybianie stawu" Łukasz Gołuński Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim

Image

"Złote rybki" Natalia Padoł Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie

 

 
wstecz   dalej »