PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA
Advertisement
Szkółka wędkarska przy kole PZW nr 80 Wejherowo Drukuj
poniedziałek, 25 czerwiec 2018

Image

 W wyniku kilkuletniej współpracy z Salezjańskim Centrum Młodzieży św. Jana Bosko w Kniewie a Kołem Polskiego Związku Wędkarskiego nr 80 Wejherowo Miasto, przeprowadzono kolejną szkółkę wędkarską dla młodzieży chętnej doskonalić swoje umiejętności związane z amatorskim połowem ryb.

Do szkolenia przystąpiło 13 nowych adeptów wędkarstwa.  Ze strony Centrum Młodzieży wspomagał organizacyjnie szkółkę ks. Marek Barański i Bartłomiej Machol, ze strony PZW Koła nr 80 Wejherowo instruktor wędkarstwa Adam Elwart oraz strażnicy SSR: Dorota Gliwińska, Marian Brauer, Stefan Hewelt, Wojciech Socha, Piotr Gliwiński oraz skarbnik Koła Mariusz Baliszewski. Młodzież w szkoleniu teoretycznym i praktycznym brała udział z dużym zainteresowaniem i aktywnością. Padało wiele pytań na temat samego wędkarstwa jak i bezpieczeństwa nad wodą i ochrony środowiska. Przystępując do szkolenia uczniowie mieli już sporą wiedzę, co ułatwiło w znacznym stopniu szkolenie. W czasie nauki młodzież została zaopatrzona w słodycze, a  na zakończenie szkółki nowi wędkarze otrzymali karty wędkarskie oraz sprzęt wędkarski ufundowany przez Zarząd Koła.

Prezes Koła 80 Wejherowo Miasto
Adam Elwart
 
wstecz   dalej »

Codziennik

1 Października 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Benigna, Cieszysław,
Danuta, Dan, Danisz,
Igor, Jan, Remigiusz
Do końca roku zostało 92 dni.

Dotacja celowa dla PZW ZO Gdańsk

Ankieta

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety znajdującej się w poniższym linku.
Dotyczy ona wędkarstwa i ma posłużyć celom naukowym, w tym bliższemu poznaniu wędkarstwa jako formy rekreacji i zjawiska społecznego.
Z góry dziękujemy za znalezienie czasu na jej wypełnienie.
 

     Sonda