PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA
Advertisement
"OKRĘGOWY KONKURS PRACY Z MŁODZIEŻĄ - 2007" Drukuj
czwartek, 23 listopad 2006

Zwracamy się do wszystkich kół PZW Okręgu Gdańsk o udział w „Okręgowym konkursie pracy z młodzieżą w 2007r.”. Jednocześnie apelujemy do działaczy i opiekunów pracujących z młodzieżą o organizację szkoleń i zawodów dla młodych adeptów wędkarstwa oraz innych działań zmierzających do zwiększenia stanu osobowego dzieci i młodzieży w Polskim Związku Wędkarskim.

Założenia:

 

Celem konkursu jest zainteresowanie kół PZW pracą z młodzieżą poprzez szkolenia pogłębiające wiedzę ekologiczną, wędkarską, sportową oraz organizację zawodów i innych form aktywnego wypoczynku.

Koła przystępujące do współzawodnictwa zobowiązane są do 30.04.2007r. przesłać pisemne zgłoszenie o udziale w konkursie do Komisji ds. Młodzieży przy ZO w Gdańsku, dostarczając szczegółowy ramowy program szkoleń, treningów, zawodów, wycieczek, biwaków i obozów wędkarsko-ekologicznych. O terminie zgłoszenia udziału w konkursie decyduje data stempla pocztowego lub nośnika elektronicznego (e-mail).

Zwycięzcy zostaną wyłonieni po udokumentowaniu realizacji załączonego do zgłoszenia planu pracy i uzyskanych punktów z regulaminu konkursu:

I miejsce 600 zł

II miejsce 400 zł

III miejsce 200 zł

Przewidziane są też wyróżnienia w postaci pucharów i dyplomów.

Regulamin konkursu>>>kliknij tutaj<<<

Druk do wpisania punktacji >>>kliknij tutaj<<<

 
wstecz   dalej »

Codziennik

21 Października 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Bernard, Celina,
Dobromił, Elżbieta,
Hilary, Klemencja,
Pelagia, Pelagiusz,
Urszula, Wszebora
Do końca roku zostało 72 dni.

Dotacja celowa dla PZW ZO Gdańsk

Ankieta

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety znajdującej się w poniższym linku.
Dotyczy ona wędkarstwa i ma posłużyć celom naukowym, w tym bliższemu poznaniu wędkarstwa jako formy rekreacji i zjawiska społecznego.
Z góry dziękujemy za znalezienie czasu na jej wypełnienie.
 

     Sonda