PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA
Advertisement
KOMUNIKAT FINANSOWY Drukuj
środa, 22 kwiecień 2020
ImagePrezesi Kół PZW Okręg w Gdańsku
Skarbnicy kół PZW Okręg w Gdańsku
Przewodniczący Komisji Rewizyjnych w kołach PZW Okręg w Gdańsku


1.    Informujemy, że w związku z panującą epidemią COVID- 19 ustala się nową datę przeprowadzenia inwentaryzacji znaków w kołach, wstępnie na dzień 30.06.2020r.
2.    W związku z prowadzoną sprzedażą  bezgotówkową składek PZW  (wpłaty na konto bankowe Okręgu) Skarbnicy kół otrzymywać będą w Okręgu znaki składek do wklejenia dla swoich członków, którzy dokonali wpłat z podaniem swoich kół.  Przekazywanie znaków składek odbywać się będzie w cyklach miesięcznych. Do znaków będą dołączane sporządzone w biurze ZO miesięczne listy imienne  wędkarzy, którzy dokonali wpłat z podaniem koła wędkarskiego.
Przy wklejaniu znaków do legitymacji prosimy o pobieranie dowodów wpłaty.
Również w przypadku sprzedaży bezgotówkowej obowiązuje rozliczenie z zezwoleń wędkarskich.
W legitymacjach członkowskich proszę wpisywać  kolejny numer wędkarza z listy przekazanej przez Okręg  używając symbolu LO nr…/2020  co oznacza : Lista Okręgu nr…2020.
3.    Wpłaty w których wpłacający nie podał nr koła wędkarskiego będą księgowane przy wirtualnym kole Okręgu do czasu ustalenia macierzystego koła wędkarza.
4.    W związku z ograniczaniem obrotu gotówkowego, zaleca się skarbnikom kół wyrabianie kart do wpłatomatu Banku Millenium. W celu uzyskania  karty proszę o wypełnienie wniosku
„Informacja osobowa” zamieszczonego w zakładce DRUKI DO POBRANIA . Proszę WYPEŁNIAĆ TYLKO DANE OSOBOWE, pozostałe informacje wypełni Okręg. Wypełniony wniosek po podpisaniu przez skarbnika należy przesyłać drogą mailową bądź pocztową do biura ZO. Karta do wpłatomatu zostanie przesłana na wskazany we wniosku adres, bądź pozostanie do odbioru w biurze ZO.


         Gł. Księgowa                                                                        Prezes ZO
       Hanna Śliwińska                                                              Mieczysław Górski
 
wstecz   dalej »

Codziennik

4 Grudnia 2021
Sobota
Imieniny obchodzą:
Barbara, Berno,
Biernat, Chrystian,
Hieronim, Krystian,
Piotr
Do końca roku zostało 28 dni.

Dotacja celowa dla PZW ZO Gdańsk

Ankieta

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety znajdującej się w poniższym linku.
Dotyczy ona wędkarstwa i ma posłużyć celom naukowym, w tym bliższemu poznaniu wędkarstwa jako formy rekreacji i zjawiska społecznego.
Z góry dziękujemy za znalezienie czasu na jej wypełnienie.
 

     Sonda