PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA arrow INFORMATOR arrow Nocne zawody sierpniowe-relacja
Advertisement
Nocne zawody sierpniowe-relacja Drukuj
niedziela, 31 sierpień 2014
W sobotę 30 sierpnia 2014 roku o godzinie 18.00 na stanicy wędkarskiej nad jeziorem Kamień spotkali się członkowie Koła PZW Gdynia Port. Cel spotkania-nocne zawody wędkarskie. Zawody zawodami ale jak zwykle najważniejsza była miła, koleżeńska atmosfera w trakcie. pogaduchom nie było końca...już powoli wszyscy robili podsumowanie tegorocznego sezonu wędkarskiego...przeważała opinia, że sezon mieliśmy udany:)

Image

Image

Image

Image

Image

Podczas odprawy przed zawodami wszyscy uczestnicy zostali obdarowani  firmowymi zanętami wędkarskiimi do testów, aby w praktyce przekonać się jak granulaty wypadają na tle innych wędkarskich specjałów.Zanęty te ufundowała firma Agro-Fish, za co bardzo dziękujemy...przy okazji pozdrawiamy sympatyczną Panią Anię:)))  

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zawody zakończyły się w niedzielę o godzinie 8.00 Wszyscy zawodnicy po uprzednim posprzątaniu terenu zawodów powrócili do stanicy Koła na tradycyjny poczęstunek.  Jak zwykle wszystko smaczne i świeże...co jest zasługą kol. Krzysia Staszaka...naszego Skarbnika.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Na zakończenie imprezy ogłoszono wyniki i Prezes Koła Gdynia Port kol. Mirosław Olender wręczył zwycięzcom nagrody.

Zwyciężyli w zawodach:

Krzysztof Kawka

Grzegorz Erlich

Paweł Piotrowski

Krzysztof Poprawski

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

Na koniec tej relacji zachęcamy naszych członków Koła do udziału w imprezach organizowanych przez Zarząd Koła Gdynia Port. Nieskromnie dodam....jednych z najlepiej zorganizowanych imprez sportowo-towarzyskich.

Zachcamy również do skorzystania z PROMOCJI jaką ogłosił ZO PZW w Gdańsku!!! Dla nowo wstępujących jest parę złotych do zaoszczędzenia:)) A i warto jeszcze pojechać nad wodę aby podziwiać np. poranek nad naszym jeziorem Kamień(patrz ostatnie zdjęcie)...a jak się uda jeszcze coś złowić...to już będzie bajka:))

 

 
wstecz   dalej »