PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA
Advertisement
SSR Koła nr 80 Wejherowo - Miasto - edukacja młodzieży, bezpieczeństwo oraz ekologia Drukuj
środa, 24 czerwiec 2015
ImageSpołeczna Straż Rybacka Koła 80 Wejherowo – Miasto, w dniu 01.06.2015 zorganizowała zabawę dla dzieci z IV klasy Szkoły Podstawowej w Bolszewie oraz dla młodzieży z II klasy Gimnazjum w Bolszewie. Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele tych klas pani Anna Jeziorna, pani Monika Damps i pani Paulina Andrzejczak de St-Maulin oraz przybyli rodzice.
Ze strony SSR piecze nad dziećmi sprawowali: Komendant Powiatu Wejherowskiego Adam Elwart oraz strażnicy Dorota Gliwińska, Wojciech Socha, Jakub Hryciuk i Piotr Gliwiński. Imprezę przeprowadzono nad kanałem rzeki Redy, przy jazie „Ulgi”, a uczestniczyło w niej 64 osoby. Zorganizowano liczne atrakcje jak: pieczone kiełbaski, łakocie, konkursy z nagrodami. Pogawędkę z dziećmi o bezpieczeństwie w drodze do szkoły przeprowadziła zaproszona sierżant sztabowa Anna Hennig z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Głównym celem jednak było propagowanie wędkarstwa i ochrona środowiska wśród młodzieży.

Za pomoc w organizacji należą się podziękowania dla: Adam Stasiak - pawilon handlowy „Adam” w Luzinie, Adam i Waldemar Krajnik - agencja ochrony „Ajax” z Wejherowa, Elżbieta Czyrkowska – firma usługowa - piaskowanie w Zamostnym, Zbigniew Miotk – sklep wielobranżowy w Bolszewie, sklep z materiałami budowlanymi „Budulec” w Bolszewie.

Komendant Powiatowy SSR
Adam ELWART
 
Zdjęcia z imprezy na oficjalnej stronie koła PZW nr 80 Wejherowo Miasto...kliknij tutaj...
 
wstecz   dalej »

Codziennik

20 Marca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Aleksandra, Ambroży,
Anatol, Bogusław,
Cyriaka, Eufemia,
Klaudia, Patrycjusz,
Ruprecht, Wasyl,
Wincenty
Do końca roku zostało 287 dni.

Dotacja celowa dla PZW ZO Gdańsk

Ankieta

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety znajdującej się w poniższym linku.
Dotyczy ona wędkarstwa i ma posłużyć celom naukowym, w tym bliższemu poznaniu wędkarstwa jako formy rekreacji i zjawiska społecznego.
Z góry dziękujemy za znalezienie czasu na jej wypełnienie.
 

     Sonda