PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA
Advertisement
Zakończył się I etap konkursu ekologiczno-wędkarskiego - edycja 2006r. Drukuj
poniedziałek, 01 maj 2006

ImageZakończył się etap eliminacyjny konkursu ekologiczno-wędkarskiego edycja 2006 r. Nadesłano 215 prac z różnych zakątków naszego Okręgu. Młodzież wykazała się niesamowitą wiedzą. Dziękujemy bardzo opiekunom, którzy sprawowali pieczę nad swoimi wychowankami. Serdeczne dzięki!!!

 

Do finału zakwalifikowało się 29 uczestników eliminacji. Poniżej publikujemy nazwiska finalistów (żółta tabela), ale publikujemy również nazwiska pozostałych uczestników. Finał konkursu odbędzie się 20 maja 2006 roku o godzinie 10.00 w siedzibie ZO PZW Gdańsk przy ul. Rajskiej 2 w Gdańsku. Uczestnicy finału i ich opiekunowie zostaną powiadomieni osobnym komunikatem, wysłanym bezpośrednio do zainteresowanych. Dla tych, którzy nie zakwalifikowali się do finału mamy dobrą wiadomość...za rok kolejna edycja konkursu do którego zapraszamy gorąco już teraz!!! Wśród wszystkich, którzy nie zakwalifikowali się do finału rozlosujemy trzy upominki...losowania dokona zwycięzca finału w dniu 20 maja 2006 roku, a my powiadomimy szczęśliwców. Jeszcze raz dziękujem nauczycielom, opiekunom w kołach PZW, rodzicom uczestników eliminacji konkursu. Bądźcie dumni ze swoich podopiecznych!!! 

lp.Imię i NazwiskoKoło PZW/Szkołapkt.
1Agnieszka CzechumskaGdańsk Stare Miasto NR 9630
2Martyna KruzelGimnazjum NR 17 w Gdańsku30
3Angelika PiechowskaStarogard Miasto nr 6930
4Maciej CzechumskiGdańsk Stare Miasto NR 9630
5Krystian FormellaPuck NR 6830
6Dawid KonkelPuck NR 6830
7Tomasz KopkaSzkoła NR 11 w Gdańsku
Wisła Gdańsk NR 31
30
8Sławomir LewandowskiStarogard Miasto nr 6930
9Bartek SkowierzakGdynia-Port nr 47
Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi
30
10Tomasz WolfStarogard Miasto nr 6930
11Jakub AlbinGdynia Miast NR 4129
12Dawid CzenstkowskiSomonino NR 11829
13Marcin CyrockiGimnazjum NR 33 w Gdańsku29
14Ewa FojtGdynia-Port nr 47 29
15Damian IgielskiSomonino NR 11829
16Łukasz JadowskiStarogard Miasto nr 6929
17Zuzanna KaczmarekSzkoła Podstawowa NR 10 w Gdyni29
18Jakub KaczmarekSzkoła Podstawowa NR 10 w Gdyni29
19Przemysław KohnkePuck NR 6829
20Konrad KręgielewskiZespół Szkół NR 13 w Gdyni29
21Rafał LicbarskiSzkoła Podstawowa NR 13 w Gdyni29
22Tomasz MarchewiczPinczyn NR 6429
23Paweł NitzaSmętowo NR 7529
24Konrad PiontekSmętowo NR 7529
25Maria SpechtStarogard Miasto nr 6929
26Bartłomiej StankowskiSomonino NR 11829
27Krzysztof SzulcGdynia-Port nr 47 29
28Krzysztof WalentkowskiGimnazjum NR 17 w Gdańsku29
29Dorota WohlertKoło LOP przy szkole w Smętowie29
30Rafał KosieniakSmętowo NR 7528
31Aleksandra RaniszewskaSmętowo NR 7527
32Oskar RaniszewskiSmętowo NR 7526
33Paweł KujawskiCosterina27
34Kamil ZielińskiCosterina26
35Bartosz GostkowskiCosterina25
36Miłosz AdamczykCosterina23
37Maciej PietkiewiczSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku25
38Marcin PiejkoSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku22
39Michał SzwichtenbergSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku22
40Daria ZielińskaSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku22
41Bartosz SzymańskiSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku22
42Karolina KowalskaSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku21
43Bartek FovdonSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku21
44Radek PawelecSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku21
45Patrycja WarszawskaSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku20
46Ewa WittSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku20
47Błażej OstrowskiSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku19
48Jacek MajchrzakSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku19
49Natalia KozłowskaSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku18
50Paweł StachuraSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku18
51Piotr KokitkoSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku17
52Artur BiałkowskiSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku17
53Paweł KozalSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku17
54Szymon ŚwistunSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku16
55Paweł HarańczykSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku16
56Izabela ŚliwińskaSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku16
57Żaklina ZakrzewskaSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku15
58Kamil BastianSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku15
59Kuba FelbergSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku15
60Joanna LejmanSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku15
61Sebastian KościńskiSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku14
62Paweł ChosętaSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku14
63Adam PiotrowiczSzkoła Podstawowa NR 81 w Gdańsku14
64Jakub Bach-ŻelewskiPrzywidz NR 6728
65Tomasz KosaterSzkoła Podstawowa w Trzepowie 83-047Przywidz26
66Piotr KreftSzkoła Podstawowa w Trzepowie 83-047Przywidz25
67Krzysztof GóraSzkoła Podstawowa w Trzepowie 83-047Przywidz25
68Dawid KulingSzkoła Podstawowa w Trzepowie 83-047Przywidz25
69Krzysztof MrozewskiSzkoła Podstawowa w Trzepowie 83-047Przywidz22
70Maciej PaczułaSzkoła Podstawowa w Trzepowie 83-047Przywidz21
71Dawid BronkSzkoła Podstawowa w Trzepowie 83-047Przywidz20
72Patryk LejkSzkoła Podstawowa w Trzepowie 83-047Przywidz18
73Filip PuzdrowskiSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
28
74Kinga RolbieckaSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
27
75Aleksandra GańskaSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
27
76Rafał LewandowskiSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
24
77Bartłomiej BiernatSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
23
78Jakub RichertSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
23
79Mateusz RybakowskiSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
22
80Robert SzwabaSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
21
81Amian KamińskiSzkoła Podstawowa Somonino
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
21
82Maciej LewandowskiSomonino NR 11828
83Krzysztof CzerwińskiSomonino NR 11828
84Tomasz CzenstkowskiSomonino NR 11827
85Tomasz LisSomonino NR 11827
86Robert ZwaraSomonino NR 11827
87Marcin BichowskiGimnazjum NR 33 w Gdańsku28
88Marek MyszkGimnazjum NR 33 w Gdańsku25
89Krzysztof GórnyGimnazjum NR 33 w Gdańsku25
90Marta GrządzielaGimnazjum NR 33 w Gdańsku25
91Marcin ChyłaGimnazjum NR 33 w Gdańsku24
92Gosia DąbekGimnazjum NR 33 w Gdańsku23
93Andrzej KoprowskiGimnazjum NR 33 w Gdańsku23
94Filip KabataGimnazjum NR 33 w Gdańsku22
95Dominik MaciołekGimnazjum NR 33 w Gdańsku21
96Mateusz MisiakGimnazjum NR 33 w Gdańsku21
97Mateusz FeldzensztajnGimnazjum NR 33 w Gdańsku20
98Maciej SkałbaniaGimnazjum NR 33 w Gdańsku20
99Sebastian NiekurzakGimnazjum NR 33 w Gdańsku20
100Michał KruglińskiGimnazjum NR 33 w Gdańsku20
101Adam TyszkoGimnazjum NR 33 w Gdańsku20
102Adrian LewocGimnazjum NR 33 w Gdańsku20
103Krzysztof LiebonGimnazjum NR 33 w Gdańsku - Klub PIRANIA20
104Paweł SzczypiorGimnazjum NR 33 w Gdańsku19
105Leszek MyszkGimnazjum NR 33 w Gdańsku19
106Michał EllwardtGimnazjum NR 33 w Gdańsku19
107Patryk BastianGimnazjum NR 33 w Gdańsku19
108Igor ObuchowskiGimnazjum NR 33 w Gdańsku18
109Patryk GruźlewskiGimnazjum NR 33 w Gdańsku18
110Tomasz GałązkaGimnazjum NR 33 w Gdańsku17
111Karol MajchrzakPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza27
112Natalia CzoskaPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza26
113Szymon WydrowskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza25
114Dominik SzycaPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza25
115Armin KołodziejczykPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza24
116Janusz SzultkPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza23
117Karol KlinkoszPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza23
118Daniel PułczynskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza23
119Piotr ZielińskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza22
120Andrzej WierczyńskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza22
121Tomasz MłyńskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza22
122Robert BoniecPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza21
123Arek ReglińskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza21
124Szymon SkowronekPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza21
125Krzysztof BadziągPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza20
126Paweł PelowskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza20
127Łukasz ArentPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
128Krzysztof CirockiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
129Sebastian DrewinyPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
130Paweł LemańskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
131Adam ŻukPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
132waldemar RąbcaPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
133Artur ReglińskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
134Krzysztof WielgołaskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
135Dawid NajdowskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
136Kamil RadomskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
137Patryk WróbelPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza18
138Michał DerratPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza18
139Dawid ArendtPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza18
140Karol DawidowskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza18
141Emil WanglerPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza18
142Przemysław GóreckiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza16
143Arek FormelaPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza16
144Adrian TokarskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza16
145Damian HirszPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza16
146Kamil PattkePubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza15
147Maciej GrothaPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza14
148Jagoda SarnowskaZespół Szkół NR 1 Władysławowo26
149Darek NaczkZespół Szkół NR 1 Władysławowo21
150Marek KochnaZespół Szkół NR 1 Władysławowo20
151Piotr BigottZespół Szkół NR 1 Władysławowo20
152Mateusz KozikowskiZespół Szkół NR 1 Władysławowo16
153Grzegorz SynorackiSzkoła Podstawowa NR 10 w Gdyni28
154Michał SynoradzkiSzkoła Podstawowa NR 10 w Gdyni28
155Grzegorz LudwickiSzkoła Podstawowa NR 10 w Gdyni28
156Tomasz PreissZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   28
157Dariusz DzierzyńskiZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   28
158Arkadiusz JaffkeZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   27
159Adam SkorupkaZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   26
160Marcin FalkowskiZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   25
161Elżbieta GodziekZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   23
162Patrycja MrochZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   22
163Mateusz MuttkeZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   21
164Aleksandra BulczakZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   21
165Rafał JekaZespół Szkół w Starzynie                                    koło PZW Puck NR 68                                                                   21
166Marianna KluzaPubliczne Gimnazjum w Pucku                          koło PZW Puck NR 6823
167Mateusz ZawadaPubliczne Gimnazjum w Pucku                          koło PZW Puck NR 6822
168Patryk BajkaPubliczne Gimnazjum w Pucku                          koło PZW Puck NR 6817
169Maciej MarzejonGimnazjum im. Morskiego Batalionu Morskiego  koło PZW Puck NR 6827
170Kacper DettlaffSzkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego               koło PZW Puck NR 6825
171Krzysztof MakowskiSzkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego               koło PZW Puck NR 6824
172Damian ProenaSzkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego               koło PZW Puck NR 6823
173Daniel GrabowskiSzkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego               koło PZW Puck NR 6821
174Martyna RambiertSzkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego               koło PZW Puck NR 6821
175Damian NikrandSzkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego               koło PZW Puck NR 6820
176Dominika FydrychSzkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego               koło PZW Puck NR 6819
177Krzysztof MudlafSzkoła Podstawowa im. M. Zaruskiego               koło PZW Puck NR 6819
178Mateusz Trzebiatowskikoło PZW Dziemiany NR 10728
179Remigiusz Sławnykoło PZW Dziemiany NR 10728
180Paweł Wałdochkoło PZW Dziemiany NR 10728
181Karol Radomskikoło PZW Dziemiany NR 10728
182Robert Różanekkoło PZW Dziemiany NR 10724
183Ryszard Knopikkoło PZW Dziemiany NR 10721
184Szymon Rekowskikoło PZW Dziemiany NR 10721
185Kacper Meyerkoło PZW Reda NR 12628
186Jacek Malinowskikoło PZW Reda NR 12628
187Patryk Konkolkoło PZW Reda NR 12628
188Adam Labiśkoło PZW Reda NR 12628
189Adam Zawadkakoło PZW ŻWIREK w Pszczółkach NR 13228
190Szymon Jażdżewskikoło PZW ŻWIREK w Pszczółkach NR 13227
191Łukasz Bartkówkoło PZW ŻWIREK w Pszczółkach NR 13224
192Andrzej PolachowskiGimnazjum NR 17 w Gdańsku                             im. Dywizjonu 30328
193Katarzyna JekiełekGimnazjum NR 17 w Gdańsku                             im. Dywizjonu 30327
194Adam CzochGimnazjum NR 17 w Gdańsku                             im. Dywizjonu 30327
195Janusz ZawaradzkiGimnazjum NR 17 w Gdańsku                             im. Dywizjonu 30326
196Mateusz PiaseckiGimnazjum NR 17 w Gdańsku                             im. Dywizjonu 30326
197Marcin JeremiszGimnazjum NR 17 w Gdańsku                             im. Dywizjonu 30325
198Mateusz SzanialskiGimnazjum NR 17 w Gdańsku                             im. Dywizjonu 30325
199Patryk KumorczykGimnazjum NR 17 w Gdańsku                             im. Dywizjonu 30322
200Damian FlisikowskiKartuzy NR 5727
201Marcin GruchałaSzkoła Podstawowa NR 5 w Kartuzach27
202Szymon TywusikPinczyn NR 6428
203Artur KruszewskiStarogard Gdański28
204Krzysztof Harbul 27
205Nikola MaiseHel22
206Agnieszka NiewiarowskaHel21
207Patrycja GospodarekHel19
208Dominika KlamrowskaGdańsk Przymorze23
209Kamil GoneraSzkoła Podstawowa NR 4226
210Piotr ZielińskiPubliczne Gimnazjum nr 2 w Żukowie                  im. Jana Heweliusza19
211Krystian LicbarskiSzkoła Podstawowa NR 13 w Gdyni 
212Grzegorz SkowierzakGdynia-Port nr 47
Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi
28
213Paweł JezierskiGdynia-Port NR 4728
214Maciej SiegerGdynia-Port NR 4727
215Jakub FojtGdynia-Port NR 4726
 
wstecz   dalej »

Codziennik

13 Listopada 2018
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Arkadiusz, Arkady,
Brykcjusz,
Eugeniusz, Jan,
Mikołaj, Stanisław,
Walentyn
Do końca roku zostało 49 dni.

Dotacja celowa dla PZW ZO Gdańsk

     Sonda