Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Z wędką blisko natury" 2006r.
poniedziałek, 29 maj 2006

Komisja ds. młodzieży przy Okręgu PZW Gdańsk ogłasza wyniki konkursu:

Jakość i ilość nadesłanych prac przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!!! Prace plastyczne wykonane różnymi technikami, bardzo dużo nadesłaliście zdjęć. Tak jak w kategorii plastyka granicą Waszych możliwości była tylko Wasza wyobraźnia, tak w kategorii fotografia było już gorzej. Ale myślimy, że w następnych edycjach konkursu będzie już tylko lepiej!!!

 

Opiekunowie tych wszystkich młodych ludzi zasłużyli na medal!  

Kategoria plastyka:
Grupa wiekowa do lat 16:

I miejsce - praca pt. "LUDZIE" Maria Banaś, Klasa II Gimnazjum Nr 15 Gdańsk Żabianka

II miejsce - praca pt. Zmierzch nad jeziorem" Mateusz Rott  II klasa  Publicznego Gimnazjum im. MDL w Pucku

III miejsce - praca pt. "Z wędką blisko natury"  Łukasz Lubiński  14 lat  Kościerzyna

IV miejsce - praca pt. "Samotny" - Eunika Płotka II klasa Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie

V miejsce - praca pt. MŁYN" SARA KWIEK klasa III Publiczne Gimnazjum im. MDL w Pucku
VI miejsce - praca pt. "Zachód Słońca" Martyna Miler  klasa III E Publiczne Gimnazjum im. MDL w Pucku

Kategoria plastyka:
Grupa wiekowa do lat 12:
I miejsce - praca pt. "Samotny żagiel"  PIOTR  KAŁUŻA  lat 9, Klub Garnizonowy Hel
II miejsce -  ALEKSANDRA HAŁAS  lat 12  Smętowo
III miejsce - praca pt. "Łabędzi świat" ROKSANA OSTROWSKA  lat 8,  Klub Garnizonowy Hel
IV miejsce - praca pt. "Późne popołudnie nad jeziorem" Joanna Krause lat 11  Puck
V  miejsce - praca pt. Podwodny Świat" Rysiu Szyc 8 lat   Dziemiany
VI miejsce - praca pt. "Z parostatkiem w piękny rejs" Ewa Wojciechowska lat 6 Publiczne Przedszkole w Kokoszkowach

Prace wyróżnione, następujących autorów:
- "Ludzie, ryby, środowisko" Mateusz Paczkowski i Marcin Paczkowski  Kościerzyna
- praca bez tytułu - Marzena Labuda   Zespół Szkół Starzyno
- "Zarybianie stawu" Łukasz Gołuński Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim
- "Złote rybki" Natalia Padoł Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie

Kategoria fotografia - do 16 lat:
I miejsce – praca "Wiosna nadchodzi" Pałubicki Piotr lat 13, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka
II miejsce - praca "Toaleta poranna" Pałubicki Piotr lat 13, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka
II miejsce - praca "nad Martwą Wisłą" Świętek Dorota lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Prace wyróżnione, następujących autorów:
-praca bez tytułu - Hania Grot klasa IIIE, Publiczne Gimnazjum NR 2 w Żukowie im. Jana Heweliusza
83-330 Żukowo
-"Port rybacki w Helu" - Aleksandra Szynecka klasa IIIG, Publiczne Gimnazjum NR 2 w Żukowie im. Jana Heweliusza
83-330 Żukowo
- "Rozlewisko Wisły" - Sebastian Pilant lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka
- "Miejscówka III" - Sebastian Pilant lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

W kategorii fotografia do lat 12 nie było prac, które zasługiwałyby na ocenę.

Poniżej publikujemy prace nagrodzone i wyróżnione. Przedstawione tutaj zdjęcia prac całkowicie nie oddają piękna i nastroju orginałów. Ale już wkrótce będzie można podziwiać nagrodzone i wyróżnione prace w siedzibie ZO PZW Gdańsk ,przy ul Rajskiej 2 w Gdańsku.  Wszyscy wymienieni tutaj  twórcy otrzymają upominki.

Kategoria do 12 lat:

Image

I miejsce - praca pt. "Samotny żagiel" PIOTR KAŁUŻA lat 9, Klub Garnizonowy Hel

Image

II miejsce -  ALEKSANDRA HAŁAS  lat 12  Smętowo

Image

III miejsce - praca pt. "Łabędzi świat" ROKSANA OSTROWSKA  lat 8,  Klub Garnizonowy Hel

Image

IV miejsce - praca pt. "Późne popołudnie nad jeziorem" Joanna Krause lat 11  Puck

Image

V  miejsce - praca pt. Podwodny Świat" Rysiu Szyc 8 lat   Dziemiany

Image

VI miejsce - praca pt. "Z parostatkiem w piękny rejs" Ewa Wojciechowska lat 6 Publiczne Przedszkole w Kokoszkowach

Kategoria do 16 lat:

Image

I miejsce - praca pt. "LUDZIE" Maria Banaś, Klasa II Gimnazjum Nr 15 Gdańsk Żabianka

Image

II miejsce - praca pt. Zmierzch nad jeziorem" Mateusz Rott  II klasa  Publicznego Gimnazjum im. MDL w Pucku

Image

III miejsce - praca pt. "Z wędką blisko natury"  Łukasz Lubiński  14 lat  Kościerzyna

Image

IV miejsce - praca pt. "Samotny" - Eunika Płotka II klasa Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie

Image

V miejsce - praca pt. MŁYN" SARA KWIEK klasa III Publiczne Gimnazjum im. MDL w Pucku

Image

VI miejsce - praca pt. "Zachód Słońca" Martyna Miler  klasa III E Publiczne Gimnazjum im. MDL w Pucku

Image

 I miejsce – praca "Wiosna nadchodzi" Pałubicki Piotr lat 13, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

II miejsce - praca "Toaleta poranna" Pałubicki Piotr lat 13, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

II miejsce - praca "nad Martwą Wisłą" Świętek Dorota lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

-praca bez tytułu - Hania Grot klasa IIIE, Publiczne Gimnazjum NR 2 w Żukowie im. Jana Heweliusza

Image

"Port rybacki w Helu" - Aleksandra Szynecka klasa IIIG, Publiczne Gimnazjum NR 2 w Żukowie im. Jana Heweliusza

Image

"Rozlewisko Wisły" - Sebastian Pilant lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

"Miejscówka III" - Sebastian Pilant lat 15, Koło Gdańsk -Orunia, Klub „LIN” - Dom Dziecka

Image

"Ludzie, ryby, środowisko" Mateusz Paczkowski i Marcin Paczkowski  Kościerzyna

Image

"Ludzie, ryby, środowisko" Mateusz Paczkowski i Marcin Paczkowski  Kościerzyna

Image

praca bez tytułu - Marzena Labuda   Zespół Szkół Starzyno

Image

"Zarybianie stawu" Łukasz Gołuński Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim

Image

"Złote rybki" Natalia Padoł Publiczne Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Żukowie