PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA
Advertisement
Młodzi z Kolbud z troską o naszą planetę Drukuj
wtorek, 15 kwiecień 2008

KWIECIEŃ MIESIĄCEM ZIEMI


W miesiącu kwietniu na całym świecie obchodzi się uroczystości związane z ratowaniem naszej planety Ziemi. Wszyscy ludzie- przyjaciele Ziemi-robią coś, aby Ziemia stała się piękniejsza, zdrowsza i bezpieczniejsza dla wszystkich. Tak więc, dnia 12 kwietnia 2008r. uczniowie należący do Szkolnego koła Ekologiczno-Wędkarskiego  przy ZKPiG w Kolbudach wraz z p. Anią i Małgosią uczestniczyli w sprzątaniu brzegu jeziora Kolbudzkiego( 21 dzieci). W sprzątaniu brali też udział wędkarze oraz drużyna zuchowa „Wodne Gumisie” z druhną Natalią.

>>>Zdjęcia w naszej galerii foto<<<
 

Czytaj całość...
 
Grand-Prix Polski "Puchar Ziemii Pomorskiej" 2008r. Drukuj
niedziela, 16 marzec 2008

ImageGdańsk, 28.02.2008 r.
KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY

Zarząd Okręgu PZW w Gdańsku w dniach 16 – 18 maja 2008 r. organizuje na zlecenie GKS Ogólnopolskie Zawody Spławikowe zaliczane do klasyfikacji Grand – Prix Polski
„PUCHAR  ZIEMI  POMORSKIEJ”
Zawody zostaną rozegrane w dwóch turach (sobota i niedziela), zgodnie z Zasadami Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego.

Czytaj całość...
 
Wyniki finału konkursu ekologiczno-wędkarskiego - 2008r. Drukuj
niedziela, 16 marzec 2008

ImageJuż wszystko jasne, wyniki konkursu ekologiczno-wędkarskiego edycja 2008 r. zamieszczamy poniżej. Poziom finału bardzo wysoki. Wszyscy młodzi uczestnicy wykazali się szeroką wiedzą ekologiczno-wędkarską. Zwycięzcy gratulujemy! Pozostali niech się nie smucą, będzie okazja do rewanżu:)

Dziękujemy nauczycielom, rodzicom i opiekunom wszystkich uczestników tegorocznego konkursu. Jak zwykle nikt nie wyszedł z siedziby ZO PZW w Gdańsku bez nagrody!

>>>Zdjęcia z finału konkursu...kliknij tutaj<<<
Czytaj całość...
 
Konkurs ekologiczno-wędkarski 2008 - wyniki I etap Drukuj
piątek, 29 luty 2008

ImageZakończył się I etap "Konkursu ekologiczno-wędkarskiego edycja 2008"

Z roku na rok nadchodzi coraz więcej prac. To nas bardzo cieszy, a jeszcze bardziej cieszy fakt, że jesteście coraz lepsi! Poniżej link do wyników tegorocznej edycji konkursu.

Jednocześnie informujemy, że finał konkursu odbędzie się 15 marca 2008 roku o godz. 10.00 w siedzibie Zarządu Okręgu PZW w Gdańsku przy ul. Rajskiej 2

Lista obejmuje wszystkich uczestników, którzy nadesłali swoje prace, ale w finale udział weźmie młodzież od nr 1 do 39 włącznie (patrz wyniki żółte pole). Gratulujemy finalistom, a pozostałych zapraszamy do kolejnej edycji konkursu! Szczególne podziękowania dla nauczycieli, opiekunów oraz rodziców młodzieży, która nadesłała swoje prace.

>>> Wyniki konkursu...kliknij tutaj <<<

 
PZW ZO Gdańsk w obronie troci Drukuj
piątek, 29 luty 2008

Obszerny artykuł, a w nim stanowisko PZW ZO w Gdańsku!!!

!!!>>> Artykuł  pt. " Gdańsk w obronie troci" ...Kliknij tutaj<<<!!! 

 
PZW ZO w Gdańsku do Pana Ministra Środowiska Drukuj
piątek, 29 luty 2008

ImageGdańsk, 20.02.2008 r.
Prez./         /08


Pan
Prof. dr hab. inż. Maciej Nowicki
Minister Środowiska
Warszawa

 


Na oczach Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w środku Europy przed czterema laty popełniono błąd ustanawiając obwód rybacki w ujściu królowej rzek polskich Wiśle.
Tworzącym obwody rybackie zabrakło wyobraźni o skutkach, które będą niosły nieprzemyślane decyzje.

Czytaj całość...
 
Koledzy Wędkarze! Drukuj
piątek, 29 luty 2008

ImageKoledzy Wędkarze! Informuję, że Zarząd Okręgu PZW w Gdańsku rozpoczął batalię o odblokowanie (uwolnienie od sieci i urządzeń rybackich) przyujściowego odcinka rzeki Wisły (Obwód nr 7).
Tą drogą dziękujemy wszystkim wędkarzom, stowarzyszeniom, instytucjom i licznym sympatykom, którzy wykazali się zrozumieniem i odwagą by wesprzeć naszą inicjatywę.

Czytaj całość...
 
KOMUNIKAT NR 1/08 Drukuj
piątek, 29 luty 2008

ImageGdańsk,  luty 2008 r.
K O M U N I K A T    Nr 1/08

Zarząd Okręgu PZW w Gdańsku informuje w następujących sprawach:

Czytaj całość...
 
Zakończony I etap Konkursu ekologiczo-wędkarskiego Drukuj
czwartek, 28 luty 2008

ImageKomisja ds. Młodzieży przy ZO w Gdańsku informuje, że zakończyliśmy I etap Konkursu ekologiczo-wędkarskiego edycja 2008. Napłynęła rekordowa ilość prac. Prace młodzieży są w obecnej chwili oceniane.

Wyniki poznacie w ciągu kilku dni. Jednocześnie informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych zmienił się termin obozu wędkarskiego. Nowy termin obozu - 19.07.2008r. - 30.07.2008r.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i opiekunom młodzieży, którzy brali udział bezpośredni w rozwiązywaniu testu. Lista finalistów oraz pozostałych uczestników konkursu już wkrótce na naszej stronie internetowej. Termin finału podamy w osobnym komunikacie.

 
PZW Okręg w Gdańsku zakupi materiał zarybieniowy Drukuj
niedziela, 24 luty 2008

ImagePolski Związek Wędkarski Okręg w Gdańsku jest zainteresowany zakupem w roku 2008 następującego materiału zarybieniowego:

Czytaj całość...
 
Rejestr połowu na Martwej Wiśle Drukuj
poniedziałek, 11 luty 2008

ImagePolski Związek Wędkarski Okręg w Gdańsku zwraca się z prośbą do wędkarzy, którzy zamierzają wędkować w Martwej Wiśle wraz z kanałami o wpisywanie swoich połowów w tym obwodzie rybackim do posiadanych rejestrów połowu ryb w wodach Okręgu Gdańskiego na lata 2008/2009.

Czytaj całość...
 
Klub NEPTUN zaprasza Drukuj
piątek, 08 luty 2008

Klubu NEPTUN informuje o zebraniu sprawozdawczym w dniu 28.02.08. o godz.17.oo.  w sali nr.11  budynku ZO w Gdańsku przy ul. Rajskiej 2. Serecznie zapraszamy

 

 
Obwód rybacki Martwa Wisła dla PZW Okręg w Gdańsku Drukuj
piątek, 01 luty 2008

ImageUprzejmie informuję, że Polski Związek Wędkarski Okręg w Gdańsku stał się z dniem 01.02.2008 r.,  na mocy umowy zawartej z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Gdańsku,  prawnym użytkownikiem obwodu rybackiego Martwa Wisła.

Rzeka Martwa Wisła obejmuje następujące wody:
a) odcinek rzeki Martwa Wisła od dolnego stanowiska śluzy w miejscowości Przegalina do linii łączącej południowy kraniec nabrzeża przystani rybackiej w miejscowości Górki Wschodnie z południowym krańcem przystani rybackiej w miejscowości Płonia Wielka wraz z wodami jej dopływów, w tym kanałów: Kanał Piaskowy, Kanał Śledziowy oraz wraz z wodami odcinka  starorzecza Wisły rozciągającego się od drogi Przegalina - Błotnik.

W załaczeniu wysokość składek okręgowych upoważniających do wędkowania członków PZW oraz osób nie zrzeszonych w PZW na powyższym obwodzie od dnia  01.02.2008 r. do końca 2008 roku, uchwaloną przez Prezydium ZO PZW w Gdańsku w dniu 1.02.2008.

Czytaj całość...
 
Porozumienie ZO Gdańsk - ZO Jelenia Góra Drukuj
środa, 02 styczeń 2008

ImagePorozumienie
zawarte w dniu 04.12.2007 r. pomiędzy
Okręgiem Polskiego Związku Wędkarskiego w Jeleniej Górze, w którego imieniu występują:
Antoni Lewkowicz – Prezes Zarządu Okręgu
Józef Goszczycki – Dyrektor Biura Zarządu Okręgu

a Okręgiem Polskiego Związku Wędkarskiego w Gdańsku, w którego imieniu występują:
Stanisław Lisak – Prezes Zarządu Okręgu
Edward Gierach – Dyrektor Biura Zarządu Okręgu

w sprawie udostępniania niektórych wód obu Okręgów do wędkowania w 2008 r.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 726 - 750 z 865

Codziennik

1 Października 2020
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Benigna, Cieszysław,
Danuta, Dan, Danisz,
Igor, Jan, Remigiusz
Do końca roku zostało 92 dni.

Dotacja celowa dla PZW ZO Gdańsk

Ankieta

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety znajdującej się w poniższym linku.
Dotyczy ona wędkarstwa i ma posłużyć celom naukowym, w tym bliższemu poznaniu wędkarstwa jako formy rekreacji i zjawiska społecznego.
Z góry dziękujemy za znalezienie czasu na jej wypełnienie.
 

     Sonda