PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA
Advertisement
Spotkanie integracyjne z indywidualnymi zawodami wędkarskimi Puchar Firmy PG PROJEKT Paweł Gębka Drukuj
piątek, 21 październik 2016
ImageZarząd KOŁA PZW Nr 128 PORTAL wraz z Zarządem PUST PORTAL sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Olszyńskiej przy współpracy z firmą PG – PROJEKT BIURO PROJEKTÓW PAWEŁ GĘBKA, zorganizowało spotkanie integracyjne  połączone z zakończeniem sezonu wędkarskiego oraz łowieniem ryb w dniu 08.10.2016 r.
Spotkanie to było połączone   z indywidualnymi zawodami wędkarskimi na kanale Śledziowym w miejscowości Błotnik w pięciu kategoriach:
senior 55+,
senior, VIP,
kobiet,
juniorów 
"O Puchar Firmy PG - PROJEKT Biuro Projektów Paweł Gębka", który był głównym sponsorem.
Pomimo zimnej i wietrznej pogody zawodnicy jak i goście wspomagani gorącym żurkiem oraz grzańcem rano wytrzymali do końca 4-godzinnych zawodów.
Po zakończeniu zawodów i podliczeniu wyników okazało się, że ryba w dniu dzisiejszym nie chciała współpracować, gdzieś się pochowała i ciężko było osiągnąć dobre wyniki.
Najważniejsza była atmosfera  wśród uczestników która dopisywała, a to za sprawą głównego sponsora firmy PG PROJEKT który ufundował bogate nagrody jak widać na zdjęciach, oraz pieczonego dzika z bigosem, którego sprawnie obdzielał uczestników kol. Marek Kosacki – Prezes Zarządu PUST PORTAL Sp.  z o.o.
Żaden z uczestników imprezy nie odszedł bez nagrody tak za wyniki jak i za uczestnictwo.
Na zakończenie przedstawiciel Firmy "PG PROJEKT Paweł Gębka" podziękował uczestnikom i organizatorom za miłą atmosferę jednocześnie składając deklarację podobnej imprezy w roku 2017. Pożegnany został gorącymi oklaskami przez wszystkich uczestników imprezy.
Na zaproszenie Zarządu Koła  zaszczycił swoją obecnością V-ce prezes ds. sportowych Kol. Andrzej Rzędowski z małżonką, V-ce Prezes firmy DEKPOL – Krzysztof Łukowski, Dyrektor firmy HOSSA – Tomasz Jagodziński, Dyrektor firmy INPRO – Piotr Malinowski, Współwłaściciel firmy MW Kontrakt - Mariusz Filipowicz, Dyrektor firmy PERII – Wojciech Wyrwicki oraz właściciel firmy PG-Projekt Biuro Projektów – Paweł Gębka oraz Prezes Zarządu PUST PORTAL Sp. z o.o. – Marek Kosacki.
W imprezie wzięło udział ponad 50 osób.
 
Z wędkarskich pozdrowieniem:
Krzysztof Horoszkiewicz  - Prezes Koła PZW Nr 128


Zdjęcia z imprezy w galerii foto...KLIK...
 
wstecz   dalej »

Codziennik

30 Maja 2020
Sobota
Imieniny obchodzą:
Andonik, Feliks,
Ferdynand, Joanna,
Sulimir
Do końca roku zostało 216 dni.

Dotacja celowa dla PZW ZO Gdańsk

Ankieta

Zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety znajdującej się w poniższym linku.
Dotyczy ona wędkarstwa i ma posłużyć celom naukowym, w tym bliższemu poznaniu wędkarstwa jako formy rekreacji i zjawiska społecznego.
Z góry dziękujemy za znalezienie czasu na jej wypełnienie.
 

     Sonda