PZW Gdańsk, Polski Związek Wędkarski Okręg Gdańsk
STRONA GŁÓWNA arrow INFORMATOR arrow Koło Gdynia Port zaprasza
Advertisement
Koło Gdynia Port zaprasza Drukuj
piątek, 20 maj 2016

Zarząd Koła PZW Gdynia Port oraz sklep wędkarski wedkarski.com serdecznie zapraszają wszystkich młodych adeptów wędkarstwa  na zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka. Szczegóły w rozwinięciu artykułu. 

 

Zawody z okazji Dnia Dziecka organizowane są dla najmłodszych wędkarzy. Nie wprowadzamy wieku minimalnego, ale każdy zawodnik powinien być w stanie samodzielnie zarzucić zestaw, utrzymać wędkę w rękach oraz zaciąć rybę.  Przy pozostałych czynnościach dopuszcza się pomoc opiekuna. W zawodach może wziąć udział również młodzież do 16 lat włącznie. Zawody są otwarte, więc uczestnicy czy też ich opiekunowie nie muszą należeć do naszego koła wędkarskiego.

Każdy zawodnik startuje pod opieką osoby pełnoletniej.

·         Termin zawodów: 04 czerwca 2016 rok.

·         Dyscyplina zawodów: spławikowa (1 wędka).

·         Forma zawodów: zawody towarzyskie na żywej rybie.


Ryby przechowujemy w stanie żywym w odpowiedniej siatce (zgodnie z Regulaminem Amatorskiego Połowu Ryb). Po zakończeniu zawodów i zważeniu ryb przez skład sędziowski ryby wypuszczamy do wody. Złowione ryby niewymiarowe lub będące pod ochroną muszą być natychmiast i z należytą ostrożnością wypuszczone do wody.

Miejsce zbiórki: Jezioro Kamień sektor B 1 ( patrz mapka poniżej). 

ROZKŁAD JAZDY:

• godz. 9.00 - zbiórka,

• godz. 9.00 - 9.30 - odprawa, wytyczne do zawodów, zapoznanie z regulaminem, losowanie stanowisk.

• godz. 9.30 - rozpoczęcie zawodów,

• godz. 12.00 - koniec  zawodów spławikowych

Po zakończeniu zawodów udajemy się do stanicy na ciepły posiłek. Przewidziane są również dodatkowe atrakcje.

Następnie odbędzie się ogłoszenie wyników, rozdanie nagród i upominków oraz wspólne zdjęcie.

 

Wpisowe: Dzieci udział bezpłatny, opiekun 15 PLN.

Zapisy w terminie do 03.06.2016 r. do godz. 18.00 przyjmują:

 

Sklep wedkarski.com, ul. Łużycka 1/3, 81-537 Gdynia tel. kom. 668-025-859.

Mirosław Olender: tel. kom. 668-025-760.

Sylwester Ostapiak: tel. kom 668-022-922.

 

Serdecznie zachęcamy Was do uczestnictwa.

 

SPONSORZY IMPREZY/ATRAKCJE (będziemy na bieżąco aktualizować):

Sklep wędkarski wedkarski.com jest głównym sponsorem zawodów i ufundował nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.

Akwarium Gdyńskie ufundowało jako nagrody bilety wstępu do Akwarium dla zwycięskiej trójki.

Firma LYTEBOAT udostępni dwie swoje ultra lekkie łódki wędkarskie, więc każdy chętny będzie mógł do woli nimi pływać po jeziorze Kamień.

PATRONAT MEDIALNY

Pomorski Przewodnik Wędkarski oraz kanały Wędkarskie Eskapady i Kaszubska Mucha przygotują relację foto i wideo z imprezy. Każdy z młodych zawodników będzie mógł potem obejrzeć film ze swoim udziałem na kanale YouTube, a być może również udzielić wywiadu w trakcie trwania zawodów. :)

Park Trampolin JUMPCITY przekazał dla dzieci biorących udział w zawodach 3 zaproszenia na zajęcia dla dzieci JUMPCITY Junior. Są to ćwiczenia na trampolinach prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Szczegóły dotyczące tych zajęć znajdziecie tutaj (klik).

 

Każdy uczestnik zawodów wędkarskich będzie miał okazję zapisania się na wycieczkę do Portu Wojennego Gdynia oraz zwiedzania Okrętów Rzeczpospolitej Polskiej. Termin wycieczki oraz wszystkie szczegóły z nią związane podamy Wam podczas zawodów wędkarskich w dniu 04 czerwca 2016 roku. 

Hotel Victoria znajdujący się w miejscowości Bolszewo przekazał dla naszych młodych zawodników 5 darmowych voucherów do AQUAPARKU (klik).

 
wstecz   dalej »